AKTUALITY

POZVÁNKA
Na 21. září připravujeme diskuzi na téma "konflikty z rozdílnosti rolí a z rozdílnosti životních fází u interních a dodavatelských projektů". Proběhne od 17:30 v sídle společnosti Vodafone v Butovicích. Otázky v roli vstupenky zasílejte (nebo vložte na tomto WEBu) do 19.9.


VÍTE ŽE:
Na základě výsledků diskuzí a na jejich principu je připravena výuková diskuze, kterou vede Ing. Igor Luhan, CSc., PgMP, PMP, který jako první Čech získal mezinárodní certifikaci Project Management Professional® i Program Management Professional®, obě od Project Management Institute. Více zde


ŠABLONY
Přihlášení účastníci mají k dispozici šablony pro projektové řízení. Vzhledem k různorodosti použití šablon je obtížné vymyslet rozumné uspořádání, abyste se v nich rychle zorientovali. Ať vám slouží a pomáhají jako zdroj inspirace a NEZAPOMEŇTE se i vy podělit o osvědčené šablony s ostatními - stačí je poslat organizátorům schůzek!


Ke stažení
Kliknutím získáte odkazy na zápisy (včetně prezentací) z jednotlivých setkání Projektového undegroundu.

Program

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

podařilo se, že již několik let se komunita projektových manažerů pravidelně několikrát ročně schází, aby se její členové mohli podělit o zkušenosti z toho, co na našich projektech funguje a nefunguje, případně se seznámit, či se občas prostě jen potkat.

Schůzky a předávání zkušeností byly a jsou však pouze první etapou vzájemné spolupráce. Komunitu projektových manažerů trápí i jiné věci, jako příklad jmenujme neustálenou českou terminologii projektového řízení, s níž se potýká řada z nás. Proto se pod hlavičkou našeho projektového undergroundu rozjela řada dalších aktivit. Uvítáme, pokud se nás co nejvíc zapojí do těchto činností - například, podržíme-li se příkladu s terminologií, je v zájmu náš všech, aby terminologie projektového řízení byla co nejsrozumitelnější.

Zásadní je, že všechny akce a činnosti v rámci projektového undergroundu jsou pro účastníky zdarma, bez jakéhokoliv vložného, a nejsou doprovázeny žádnou agresivní reklamou. Naší snahou je, abyste v projektovém undergroundu nalezli co nejvíce užitečných informací. Najdete zde například pozvánky na všechny naše schůzky i záznamy ze schůzek. Doporučuji se přihlásit (případně vytvořit si účet) na stránkách Projektového undergroundu, abyste dostávali předem upozornění na akce, které připravujeme volbou Domů / Přidejte se.

S přáním na shledanou na některé z našich schůzek nebo při jiné vzájemné spolupráci

Igor Luhan